Vil du selge billetter på kultar.no?
Billettsalg på nett av Kultar til Winemakers dinnershow med Sie Gubba på Havna Scene. Det skjer på Levanger

Winemakers dinnershow med Sie Gubba!

Lørdag 28. mars
Havna Scene

Billett med mat kr. 1480,- inkl.  4-retter middag

Venner/familie som vi sitte sammen må kjøpe billett i samme navn.

Aldersgrense 20 år

Havna Scene, Helga den Fagres gate, Levanger, Norge

Du har kanskje hørt kjente og kjære sanger som Fjellrypa og Finast Jenta – disse har nå blitt til kritikerroste viner – som kan oppleves i en flott mat, vin og musikkopplevelse!

Harmoni og balanse
Det som startet som en ide om å lage en vin til bandet`s 30-års jubileum, har utviklet seg til et lite vinunivers, hvor Fjellrypa og Finast Jenta har fått følge av en nydelig musserende
med det treffende navnet Fantasi, og Villmark – en fyldig rødvin. I takt med utviklingen av Fjellrypa – en elegant Pinot Noir, har også bandets interesse og ikke minst kompetanse innen vin vokst. Som i musikk er harmoni og balanse essensielt for å lage god vin, og med disse 4 vinene har Sie Gubba klart å gjenskape noe av den magien de har hatt i sin musikk. Folkelig og lett å like – og ikke minst av en slik kvalitet at du ønsker å både smake og høre mer!

4-retters middag
Den 28 Mars kan du oppleve dette sammen med en 4-retter middag laget av lokale råvarer og lokale kokker. Havns Scene blir pyntet til show slik du aldri har sett lokalet før.

Velkommen!

Arrangør: Havna Scene

Se andre forestillinger

Arrangør?
Vil du selge
billetter
på kultar.no?